Zyskaj przewagę w sprzedaży i obsłudze klienta dzięki AI.

Growth AI to jedyny tego typu produkt na rynku, który oprócz wiedzy i narzędzi, daje Ci także gotowe do wdrażania scenariusze. Dzięki nim od pierwszego dnia wdrażasz sprawdzone rozwiązania AI w konkretne obszary swojego biznesu!

GROWTH AI SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA TO:

PROMOCYJNA PRZEDSPRZEDAŻ TRWA DO 19.06

Promocyjna przedsprzedaż jeszcze przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wykorzystaj potencjał AI w sprzedaży i obsłudze klienta

Fakt, że to czytasz, prawdopodobnie oznacza, że wiesz już, że sztuczna inteligencja odwraca reguły gry w sprzedaży, obsłudze klienta i biznesie i nie musimy przekonywać Cię o jej potencjale.

Jednocześnie większość przedsiębiorców i marketerów, z którymi rozmawiamy, ma problem, by realnie wykorzystać AI w codziennych działaniach.

Z każdej strony słyszysz, jak bardzo AI zmienia sprzedaż, a gdy przychodzi do praktyki, to wykorzystujesz tę technologię do prostych czynności jak tworzenie tekstów, które niewiele zmieniają w Twojej firmie.

Dlatego naszym celem w Growth AI jest pokazanie Ci konkretnych scenariuszy wdrożeń sztucznej inteligencji w sprzedaży i obsłudze klienta krok po kroku, oraz narzędzi, które rozwiązują realne problemy i robią różnicę w biznesie.

Nawet jeśli dziś nie masz pomysłu na wdrożenia AI, to nasz produkt dostarczy Ci inspiracji wraz z pełną instrukcją wdrożenia jej w życie natychmiast!

Jeśli dziś ⬇

to prawdopodobnie potrzebujesz Growth AI

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA + AI 🤖 = PRZEWAGA W BIZNESIE 🏆

Dla kogo jest Growth AI Sprzedaż i Obsługa Klienta?

marketing AI - CEO

Przedsiębiorcy i managerowie

Jeśli prowadzisz własny biznes, lub zarządzasz zespołem sprzedaży i/lub obsługi klienta w firmie, to Growth AI jest narzędziem, które pozwoli Ci zaplanować i (wraz z zespołem) sprawnie wdrożyć sztuczną inteligencję w codzienne procesy w tych obszarach.

Handlowcy

Handlowiec wyposażony w odpowiednie narzędzia i procedury wdrażania AI w sprzedaży może dziś znacznie więcej. Przyspiesz swoją pracę i wspieraj codzienne działania dzięki sztucznej inteligencji. Generuj więcej leadów, poprawiaj konwersję w procesach sprzedaży i zarabiaj więcej.

marketing AI dla JDG

Soloprzedsiębiorcy i freelancerzy

Bycie biznesowym sterem, żaglem i okrętem jednocześnie nie jest proste. AI zmienia jednak reguły gry. Nasze gotowe procedury, wiedza i narzędzia pozwolą Ci generować więcej sprzedaży i obsługiwać większą ilość klientów niż dotychczas.

Wdrażasz w życie natychmiast

Growth AI to wyłącznie praktyka, gotowa do pracy w Twoim biznesie od zaraz!

Pozwól, że zgadniemy – masz już kursy o AI w sprzedaży, Twoje e-maile puchną od wiedzy na ten temat, a zapisane na później materiały o AI z YouTube ledwo mieszczą się w zakładkach. 

A mimo to w Twojej firmie sztuczna inteligencja wciąż nie robi realnej różnicy.

Znamy to.

Dlatego cel Growth AI to ekspresowe wdrożenia!

Nie będziemy kazać Ci oglądać dziesiątek godzin materiałów wideo. Skupiamy się wyłącznie na tym co robi różnicę.

Otrzymasz dostęp do wiedzy wdrożeniowej. Krok po kroku. Nawet jeśli wcześniej nie miałeś styczności z AI.

Nie wiesz jeszcze nawet jakie zadania AI może realizować w Twojej firmie? Nasza baza scenariuszy wdrożeniowych skutecznie Cię zainspiruje.

Poznasz też praktyczne narzędzia AI, które zrealizują część zadań marketingowych automatycznie, ściągając wielogodzinną pracę z Twoich barków.

Growth AI, to Twój nowy wszechstronny asystent w dziale marketingu, w dodatku zatrudniony na bardzo pełen etat 24/7 😉

Promocyjna przedsprzedaż trwa jeszcze przez:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Wdróż AI w swoją sprzedaż i obsługę klienta w kilka godzin dzięki Growth AI 🚀

Growth AI to najkrótsza droga do zrozumienia świata AI dla biznesu oraz wdrożenia tej technologii w życie i Twoje codzienne operacje z zakresu sprzedaży i obsługi klienta.

 

Nasz projekt powstał z myślą o handlowcach, przedsiębiorcach i małych i średnich firmach, które chcą samodzielnie wdrażać technologię AI w kolejne obszary biznesu, ale nie mają na nie pomysłu oraz wiedzy jak realizować te zadania krok po kroku.

 

Jako jedyni dostarczymy Ci nie tylko wiedzę i teorię o AI w biznesie, ale także gotowe scenariusze wdrożeń w dziedzinie sprzedaży i obsługi klienta (a także 6 innych obszarów).

Co otrzymujesz w ramach Growth AI Marketing?

Poznaj nasz unikalny model nauki i wdrażania wiedzy w życie!

#1 Fundamenty pracy z AI

Zanim zaczniemy wdrażanie, otrzymasz od nas skondensowaną dawkę wiedzy, która ekspresowo pozwoli Ci zrozumieć możliwości i z łatwością poruszać się po praktycznej części Growth AI.

Nawet jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z marketingiem AI, to nasza wiedza z fundamentami pozwoli Ci szybko rozpocząć pracę. 

#2 Gotowe scenariusze wdrożeń

Scenariusze wdrożeń to podstawa Growth AI. Są to gotowe do wdrażania procesy wraz z wiedzą o tym, w jaki sposób wykonywać każdy z etapów. 

Zamiast uczyć się teorii, otrzymujesz gotowe pomysły i ścieżkę wdrożenia w biznesie.

Dzięki scenariuszom AI może wspomagać Twoje procesy biznesowe niemal natychmiast!

#3 Narzędzia AI

Narzędzia to coś, na czym znamy się doskonale. Pokażemy Ci nie tylko popularne narzędzia jak ChatGPT, ale także mniejsze, niszowe rozwiązania, które z mocą AI rozwiążą Twoje konkretne biznesowe problemy. 

Marketingowe narzędzia AI

#4 Społeczność i wsparcie*

Dołączając do wszystkich części Growth AI (pakiet One Pass) otrzymasz także dostęp do społeczności i naszego wsparcia, dzięki którym wdrożysz AI w biznesie jeszcze sprawniej. 

Tworząc koncepcję Growth AI naszym celem było stworzenie programu skupionego w 100% na jak najszybszych, realnych biznesowych wdrożeniach. 

Dlatego zamiast ogromnej ilości teorii dostarczamy to co niezbędne i skupiamy się na tworzeniu gotowych scenariuszy wdrożeń. 

Przed ostatnie miesiące zgłaszaliście nam, że tak naprawdę często nie macie pomysłu jak wdrożyć AI w swojej firmie. Growth AI da Wam zarówno gotowe pomysły jak i instrukcje krok po kroku do natychmiastowych wdrożeń.

Piotr Cieluchowski

współtwórca Growth AI

Promocyjna przedsprzedaż trwa jeszcze przez:

Days
Hours
Minutes
Seconds

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Przykładowe zadania, jakie zrealizujesz dzięki Growth AI Sprzedaż i Obsługa Klienta

TWORZENIE OFERT

Otrzymasz procesy, które pozwolą Ci tworzyć sprawnie skuteczne, dostosowane do Twojego odbiorcy oferty dla Twoich produktów i usług.

chat ai na stronę

Stworzysz także między innymi wirtualnego asystenta klienta, korzystającego z wiedzy o Twojej firmie i pomagającego rozwiązywać problemy klientów.

TRENER SPRZEDAŻY AI

Pokażemy Ci także między innymi jak zbudować własnego wirtualnego trenera sprzedaży dla Twojego działu handlowego (lub dla Ciebie).

WSPARCIE PRACY W CRM

Pokażemy Ci jak wykorzystać sztuczną inteligencję do generowania lepszych wyników sprzedażowych z Twojego obecnego ruchu.

optymalizacja konwersji

Poznasz sposoby na optymalizację skuteczności obecnych działań sprzedażowych.

cold mailing

Dowiesz się jak tworzyć kampanie cold e-mailowe dzięki AI. Dotrzesz do nowych idealnych klientów.

budowanie baz klientów

Dowiesz się także jak wykorzystać AI w budowaniu i wzbogacaniu baz danych o Twoich obecnych lub potencjalnych klientach.

generowanie leadów

Poznasz też kilka sposób na generowanie leadów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

analiza wyników sprzedaży

Jeśli dziś masz wrażenie, że nie do końca wiesz, co działa w Twojej sprzedaży, to pokażemy Ci jak analizować wyniki i raporty dzięki AI.

Kto stoi za Growth AI?

Piotr Cieluchowski

Ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji. Prelegent na temat AI m.in. na Future Conf oraz Mobile Trends for Experts.

Mateusz Wyciślik

Growth hacker, przedsiębiorca, twórca podcastu Growth Hacking Po Polsku i metodyki budowania wzrostów Growth Plan

Otrzymasz 50+ gotowych scenariuszy do wdrożenia od zaraz!

Sztuczna inteligencja i jej zastosowania w biznesie zmieniają się tak szybko, że jako przedsiębiorca czy specjalista niemożliwym jest, byś nadążał i śledził wszystkie zmiany, a następnie zastanawiał się jak zastosować je w swoim biznesie.

Dlatego, zamiast uczyć Cię teorii, w Growth AI przyjęliśmy podejście, w którym przekażemy Ci najważniejszą wiedzę oraz dostarczymy gotowca w postaci przygotowanych konkretnych propozycji wdrożeń z zakresu AI w marketingu, które możesz wdrażać w życie już pierwszego dnia.

Wiele firm z którymi rozmawialiśmy przed powstaniem Growth AI komunikowało nam, że chcą wdrażać tę technologię w swój biznes, ale nie wiedzą jak. Dlatego nasze scenariusze to nie tylko gotowe do wdrażania kroki, ale także swoista inspiracja co w ogóle jest możliwe! 🙂

Nasze scenariusze to gotowe procesy do wdrażania krok po kroku. Zamiast uczyć się teorii, wdrażasz wybrane przez siebie elementy w życie korzystając ze zwartych instrukcji, które od nas otrzymasz. 

Każdy biznes jest inny, a AI zmienia się bardzo szybko. Dlatego podstawą naszych produktów jest możliwość zgłaszania zapotrzebowania na nowe scenariusze. Te, które możliwe będą do realizacji będziemy sukcesywnie dodawać do Growth AI!

Zamiast więc poświęcać dziesiątki godzin na naukę teorii, wdrażasz konkretne rozwiązania AI w marketingu od pierwszego dnia!

DOŁĄCZ DO GROWTH AI

Promocyjna przedsprzedaż tylko do 19 czerwca!

Uwaga: przedsprzedaż oznacza, iż produkt Growth AI Sprzedaż i obsługa klienta wciąż powstaje. Szacowany czas dostarczenia pełnego produktu to 15 sierpnia 2024.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Growth AI Sprzedaż i Obsługa Klienta

Roczny dostęp do części poświęconej AI w marketingu
 • Dostęp do Growth AI Sprzedaż i Obsługa Klienta
 • 50+ gotowych do wdrożenia scenariuszy
 • Praktyczne tutoriale o najciekawszych narzędziach
 • Dodatkowy kurs ChatGPT
 • Rok dostępu i aktualizacji
 • Dostęp do społeczności Growth AI
 • Dostęp do Growth AI Analityka (już dostępny)
 • Dostęp do Growth AI Marketing (już dostępny)
 • Dostęp do Growth AI Zarządzanie dla przedsiębiorcy i managera (premiera Q3 2024)
 • Dostęp do Growth AI E-commerce (premiera Q3 2024)
 • Dostęp do Growth AI Automatyzacja biznesu (premiera Q4 2024)
 • Dostęp do Growth AI Rekrutacja i HR (premiera Q4 2024)
1999 999 netto + VAT

1999 zł + VAT to cena regularna modułu Growth AI Sprzedaż i Obsługa Klienta, która obowiązywać będzie po okresie promocyjnej przedsprzedaży tj. od 20.06.2024

3999 zł + VAT to cena regularna pakietu Growth AI One Pass, która obowiązywać będzie po okresie promocyjnej przedsprzedaży tj. od 20.06.2024

Masz pytania? Potrzebujesz faktury dla firmy zagranicą lub dostępu dla większego zespołu?
Napisz na hi@growthtools.pl.

Chcesz kupić więcej licencji dla zespołu?
Sprawdź indywidualną ofertę dla większych zespołów.

Masz pytania? Poznaj odpowiedzi.

faq

Zdecydowanie nie! Growth AI powstaje z myślą o przedsiębiorcach i specjalistach chcą wdrażać AI w życie firm, ale niekoniecznie mieli do tej pory czas na głębokie poznanie tematu.

Zasadniczo możliwe jest by wdrożyć większość rozwiązań bezkosztowo, jednak zalecamy by wygospodarować 30-40$ miesięcznego budżetu na najlepsze rozwiązania takie jak chociażby ChatGPT Plus (obecnie 20$ miesięcznie).

Prezentowane ceny dotyczą licencji i wsparcia dla 1-osoby (a w przypadku pakietu One Pass dostępu do społeczności dla 1 osoby). Jeśli chcesz zapewnić dostęp dla większej liczby osób w firmie odezwij się do nas na hi@growthtools.pl – przygotujemy indywidualną ofertę.

Część materiałów dostępna jest już teraz (moduły AI Analityka oraz AI Marketing). Zaplanowane materiały w Growth AI Sprzedaż i Obsługa Klienta będą dostępne do 05 lipca 2024. 

Po tym terminie cały czas będziemy także tworzyć aktualizacje i nowe materiały, gdyż świat AI i marketingu zmienia się niezwykle dynamicznie. 

Tak, jak najbardziej, otrzymasz polską fakturę VAT 23%

Tak, jeśli na teraz zdecydujesz się na zakup wyłącznie Growth AI Marketing i w przyszłości zechcesz przejść do Growth AI One Pass odezwij się do nas, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Pamiętaj jednak, że cena One Pass będzie rosła w przyszłości i nawet z indywidualną ofertą może być on droższy od obecnej oferty promocyjnej. 

Odbierz nagranie warsztatu i listę 20. narzędzi AI