Wykorzystaj pełny potencjał danych w biznesie dzięki AI

Zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki wiedzy i gotowym scenariuszom i wdrażaj sztuczną inteligencję w obszarze analityki internetowej, tworzenia baz i przewidywania trendów.

GROWTH AI ANALITYKA TO:

Promocyjna przedsprzedaż jeszcze przez:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Dane w biznesie to złoto, które większość firm wyrzuca do kosza 🗑

W swoim biznesie zapewne zbierasz dane z takich źródeł jak: Facebook Ads, Google Ads, systemy CRM, Google Analytics, raporty branżowe, raporty sprzedażowe i marketingowe, prawda?

Do tego pewnie tworzysz i zarządzasz bazami klientów, masz swoje listy e-mailowe, czy listy leadów sprzedażowych.

Wszystkie te dane mogą być prawdziwym motorem napędowym Twojego biznesu.

Problem w tym, że o ile w Twojej firmie nie masz dedykowanych osób, które zajmują się regularną analizą, wzbogacaniem i wyciąganiem wniosków z tych danych, to cały ten potencjał dziś przepalasz i wyrzucasz wartościowe dane do kosza.

Sztuczna inteligencja i rozwiązania takie jak ChatGPT czy API OpenAI zmieniają jednak reguły gry i pozwalają na analizę, prezentację i wyciąganie wniosków z danych na skalę, która do tej pory była zarezerwowana tylko dla dużych firm.

Jeśli dziś ⬇

to prawdopodobnie potrzebujesz Growth AI

Spójrz na wykres. Przedstawia on ilość generowanych danych globalnie. 

Twój biznes także z roku na rok ma do dyspozycji coraz więcej danych. Problem w tym, że większość małych i średnich firm nie wie co z nimi zrobić, a jesli już wie, to nie ma czasu ich przetwarzać. 

AI zmienia reguły gry. Growth AI Analityka pomoże Ci budować przewagę konkurencyjną dzięki wykorzystaniu danych, które zbierasz z mocą sztucznej inteligencji. 

Mateusz Wyciślik

współtwórca Growth AI

DANE 📊 + AI 🤖 = PRZEWAGA W BIZNESIE 🏆

Co realnie zyskuje firma

wykorzystując moc AI w analityce i danych biznesowych?

Automatyzujesz analizę danych

Sztuczna inteligencja pozwoli Ci analizować nawet bardzo duże zbiory danych, na które wcześniej nie było czasu.

Wyciągasz wnioski biznesowe

AI pozwoli Ci nie tylko analizować dane, ale także formułować wnioski, które pozwolą Ci podjąć dalsze kroki.

Prognozujesz kolejne kroki i trendy

Dowiesz się także jak na podstawie danych tworzyć prognozy i przewidywać trendy w Twojej branży

Analizujesz potrzeby klientów na rynku

AI pozwoli Ci także analizować to czego chcą Twoi odbiorcy, generując np. pomysły na nowe produkty.

Tworzysz bazy danych na automacie

Sztuczna inteligencja pozwoli Ci także efektywnie tworzyć, personalizacować i modyfikować bazy danych.

Wspierasz działania w Excelu i Google Sheets

Poznasz zupełnie nowe możliwości jakie daje AI w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi.

Promocyjna przedsprzedaż trwa jeszcze przez:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Wdróż AI w swoją analitykę w kilka godzin dzięki Growth AI Analityka 🚀

Growth AI to najkrótsza droga do zrozumienia świata AI dla biznesu oraz wdrożenia całości w życie. Nasz projekt powstał z myślą o specjalistach, przedsiębiorcach i małych i średnich firmach, które chcą samodzielnie wdrażać technologię AI w kolejne obszary biznesu, ale nie mają na nie pomysłu oraz wiedzy jak realizować te zadania krok po kroku. Jako jedyni dostarczymy Ci nie tylko wiedzę i teorię o AI w biznesie, ale także gotowe scenariusze wdrożeń w dziedzinie analityki (a wkrótce także kolejnych obszarów).

Co otrzymujesz w ramach Growth AI Analityka?

Poznaj nasz unikalny model nauki i wdrażania wiedzy w życie!

#1 Niezbędna wiedza o AI

Na rynku znajdziesz wiele wiedzy o możliwościach AI w biznesie, które zwyczajnie nie są prawdą. 

Zanim zaczniemy wdrażanie, otrzymasz od nas skondensowaną dawkę wiedzy, która ekspresowo pozwoli Ci zrozumieć możliwości i z łatwością poruszać się po praktycznej części Growth AI

#2 Gotowe scenariusze wdrożeń

Scenariusze wdrożeń to podstawa Growth AI. Są to gotowe do wdrażania procesy wraz z wiedzą o tym, w jaki sposób wykonywać każdy z etapów. Zamiast uczyć się teorii, otrzymujesz gotowe pomysłu i ścieżkę wdrożenia w biznesie.

#3 Narzędzia AI

Narzędzia to coś na czym znamy się doskonale. Pokażemy Ci nie tylko popularne narzędzia jak ChatGPT, ale także mniejsze, niszowe rozwiązania, które z mocą AI rozwiążą Twoje konkretne biznesowe problemy. 

#4 Społeczność i wsparcie*

Dołączając do wszystkich części Growth AI (pakiet One Pass) otrzymasz także dostęp do społeczności i naszego wsparcia, dzięki którym wdrożysz AI w biznesie jeszcze sprawniej. 

🎁 BONUS 🎁 

#5 Poznaj ChatGPT

Bonusowo przygotowaliśmy także oddzielny mini produkt, gdzie zdradzimy Ci wszystko, co wiemy o najpopularniejszym obecnie narzędziu AI w biznesie – ChatGPT. 

Poznasz możliwości chata wraz z jego najważniejszymi rozszerzeniami w kontekście analityki takimi jak moduł Advanced Data Analysis. 

Tworząc koncepcję Growth AI Analityka naszym celem było stworzenie programu skupionego w 100% na jak najszybszych, realnych biznesowych wdrożeniach. 

Dlatego zamiast ogromnej ilości teorii dostarczamy to co niezbędne i skupiamy się na tworzeniu gotowych scenariuszy wdrożeń. 

Przed ostatnie miesiące zgłaszaliście nam, że tak naprawdę często nie macie pomysłu jak wdrożyć AI w swojej firmie. Growth AI da Wam zarówno gotowe pomysły jak i instrukcje krok po kroku do natychmiastowych wdrożeń.

Piotr Cieluchowski

współtwórca Growth AI

Promocyjna przedsprzedaż trwa jeszcze przez:

Days
Hours
Minutes
Seconds

6 przykładowych wdrożeń, które poznasz

👩‍🎨Wizualizacja danych sprzedaży

Dzięki Growth AI Analityka dowiesz się jak zmienić skomplikowane i mało atrakcyjne dane o sprzedaży z Twoich systemów w przejrzyste wnioski i wykresy, które pozwolą Ci sprzedawać więcej. 

👍Przeanalizujesz wyniki kampanii Facebook Ads, Google Ads i innych

Nauczysz się generować raporty z systemów reklamy płatnej takich jak Facebook, Instagram czy Google, a następnie z mocą AI poprawiać skuteczność swoich kampanii analizując grupy docelowe, kreacje i koszty pozyskania klienta.

🧐 Sprawdzisz sentyment klientów i rozpoznasz trendy produktowe

Dostaniesz scenariusze, które pozwolą Ci rozpoznać rynkowe nisze, trendy na produkty i usługi i sprawdzić sentyment klientów zarówno Twoich jak i Twojej konkurencji.

🔎 Odkryjesz nowy potencjał SEO

Pokażemy Ci też, w jaki sposób wykorzystać AI do analizowania potencjału w wyszukiwarkach. Odkryjesz nowe słowa kluczowe i zoptymalizujesz obecne treści by zwiększyć szanse na wyższe pozycje w Google. 

🛒 Przeanalizujesz stany magazynowę i logistykę

Jeśli sprzedajesz produkty fizyczne i prowadzisz e-commerce, AI może wnieść wiele w planowanie zamówień, wysyłek, analizę magazynu i generowanie oszczędności w tym zakresie.

💻 Wdrożysz AI w codzienne działania w arkuszach kalkulacyjnych

Jeśli w Twojej pracy wykorzystujesz narzędzia Google Sheets czy Excel to seria konkretnych rozwiązań Growth AI Analityka zupełnie odmieni Twoją codzienność. 

Pokażemy Ci jak pracować z AI bezpośrednio w swoich arkuszach i znacząco przyspieszyć swoją pracę. 

...a to tylko 6 z ponad 50 konkretnych wdrożeń z zakresu analityki jakie poznasz w Growth AI.

Kto stoi za Growth AI?

Piotr Cieluchowski

Ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji. Prelegent na temat AI m.in. na Future Conf oraz Mobile Trends for Experts.

Mateusz Wyciślik

Growth hacker, przedsiębiorca, twórca podcastu Growth Hacking Po Polsku i metodyki budowania wzrostów Growth Plan

Otrzymasz 50+ gotowych scenariuszy do wdrożenia od zaraz!

Sztuczna inteligencja i jej zastosowania w biznesie zmieniają się tak szybko, że jako przedsiębiorca czy specjalista niemożliwym jest, byś nadążał i śledził wszystkie zmiany, a następnie zastanawiał się jak zastosować je w swoim biznesie.

Dlatego, zamiast uczyć Cię teorii, w Growth AI przyjęliśmy podejście, w którym przekażemy Ci najważniejszą wiedzę oraz dostarczymy gotowca w postaci przygotowanych konkretnych propozycji wdrożeń z zakresu AI w analityce i danych, które możesz wdrażać w życie już pierwszego dnia.

Wiele firm z którymi rozmawialiśmy przed powstaniem Growth AI komunikowało nam, że chcą wdrażać tę technologię w swój biznes, ale nie wiedzą jak. Dlatego nasze scenariusze to nie tylko gotowe do wdrażania kroki, ale także swoista inspiracja co w ogóle jest możliwe! 🙂

Nasze scenariusze to gotowe procesy do wdrażania krok po kroku. Zamiast uczyć się teorii, wdrażasz wybrane przez siebie elementy w życie korzystając ze zwartych instrukcji, które od nas otrzymasz. 

Każdy biznes jest inny, a AI zmienia się bardzo szybko. Dlatego podstawą naszych produktów jest możliwość zgłaszania zapotrzebowania na nowe scenariusze. Te, które możliwe będą do realizacji będziemy sukcesywnie dodawać do Growth AI!

Zamiast więc poświęcać dziesiątki godzin na naukę teorii, wdrażasz konkretne rozwiązania AI w analityce od pierwszego dnia!

DOŁĄCZ DO GROWTH AI

Promocyjna przedsprzedaż tylko do 12 grudnia!

Uwaga: przedsprzedaż oznacza, iż produkt Growth AI Analityka wciąż powstaje. Cały materiał dostępny będzie do 15 stycznia 2024, a około 60% treści do 15 grudnia 2023.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Growth AI Analityka

Roczny dostęp do części poświęconej analityce i danym
  • Dostęp do Growth AI Analityka
  • Dodatkowy kurs ChatGPT
  • Rok dostępu i aktualizacji
  • Dostęp do społeczności Growth AI
  • Dostęp do Growth AI Marketing (premiera Q1 2024)
  • Dostęp do Growth AI Sprzedaż i Obsługa Klienta (premiera Q2 2024)
  • Dostęp do Growth AI Zarządzanie dla przedsiębiorcy i managera (premiera Q3 2024)
  • Dostęp do Growth AI E-commerce (premiera Q3 2024)
  • Dostęp do Growth AI Automatyzacja biznesu (premiera Q4 2024)
  • Dostęp do Growth AI Rekrutacja i HR (premiera Q4 2024)
999 499 netto + VAT

999 zł + VAT to cena regularna modułu Growth AI Analityka, która obowiązywać będzie po okresie promocyjnej przedsprzedaży tj. od 13 grudnia 2023

3999 zł + VAT to cena regularna pakietu Growth AI One Pass, która obowiązywać będzie po okresie promocyjnej przedsprzedaży tj. od 13 grudnia 2023

Masz pytania? Poznaj odpowiedzi.

faq

Zdecydowanie nie! Growth AI powstaje z myślą o przedsiębiorcach i specjalistach chcą wdrażać AI w życie firm, ale niekoniecznie mieli do tej pory czas na głębokie poznanie tematu.

Zasadniczo możliwe jest by wdrożyć większość rozwiązań bezkosztowo, jednak zalecamy by wygospodarować 30-40$ miesięcznego budżetu na najlepsze rozwiązania takie jak chociażby ChatGPT Plus (obecnie 20$ miesięcznie).

Prezentowane ceny dotyczą licencji i wsparcia dla 1-osoby (a w przypadku pakietu One Pass dostępu do społeczności dla 1 osoby). Jeśli chcesz zapewnić dostęp dla większej liczby osób w firmie odezwij się do nas na hi@growthtools.pl – przygotujemy indywidualną ofertę.

Pierwsza część materiałów Growth AI Analityka pojawi się na platformie do 15 grudnia. Pozostałe materiały przewidziane na teraz pojawią się do 15 stycznia 2024. Program będzie także stale aktualizowany o nowe scenariusze i wiedzę, gdyż AI to rynek który dynamicznie się zmienia. 

Tak, jak najbardziej, otrzymasz polską fakturę VAT 23%

Tak, jeśli na teraz zdecydujesz się na zakup wyłącznie Growth AI Analityka i w przyszłości zechcesz przejść do Growth AI One Pass odezwij się do nas, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Pamiętaj jednak, że cena One Pass będzie rosła w przyszłości i nawet z indywidualną ofertą może być on droższy od obecnej oferty promocyjnej. 

Odbierz nagranie warsztatu i listę 20. narzędzi AI