Generuj więcej ze swojego marketingu dzięki AI

Growth AI to jedyny tego typu produkt na rynku, który oprócz wiedzy i narzędzi, daje Ci także gotowe do wdrażania scenariusze. Dzięki nim od pierwszego dnia wdrażasz sprawdzone rozwiązania AI w konkretne obszary swojego biznesu!

GROWTH AI MARKETING TO:

PROMOCYJNA PRZEDSPRZEDAŻ TRWA DO 24.04

Promocyjna przedsprzedaż jeszcze przez:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Wykorzystaj potencjał AI w marketingu

Fakt, że to czytasz, prawdopodobnie oznacza, że wiesz już, że sztuczna inteligencja odwraca reguły gry w marketingu i biznesie i nie musimy przekonywać Cię o jej potencjale.

Jednocześnie większość przedsiębiorców i marketerów, z którymi rozmawiamy, ma problem, by realnie wykorzystać AI w codziennych działaniach.

Z każdej strony słyszysz, jak bardzo AI zmienia marketing, a gdy przychodzi do praktyki, to wykorzystujesz tę technologię do tworzenia prostych treści czy generowania pomysłów.

Dlatego naszym celem w Growth AI jest pokazanie Ci konkretnych scenariuszy wdrożeń sztucznej inteligencji w marketingu krok po kroku, oraz narzędzi, które rozwiązują realne problemy i robią różnicę w biznesie.

Nawet jeśli dziś nie masz pomysłu na wdrożenia AI, to nasz produkt dostarczy Ci inspiracji wraz z pełną instrukcją wdrożenia jej w życie natychmiast!

Jeśli dziś ⬇

to prawdopodobnie potrzebujesz Growth AI

MARKETING 📊 + AI 🤖 = PRZEWAGA W BIZNESIE 🏆

Dla kogo jest Growth AI Marketing?

marketing AI - CEO

Przedsiębiorcy i managerowie

Jeśli prowadzisz własny biznes, lub zarządzasz zespołem marketingu w firmie, to Growth AI jest narzędziem, które pozwoli Ci zaplanować i (wraz z zespołem) sprawnie wdrożyć sztuczną inteligencję w codzienne procesy marketingu.

Marketerzy

Marketer wyposażony w odpowiednie narzędzia i procedury wdrażania AI w marketingu może dziś znacznie więcej. Przyspiesz swoją pracę i wspieraj codzienne działania dzięki sztucznej inteligencji. Osiągaj więcej efektów marketingowych bez zwiększania zasobów czasowych.

marketing AI dla JDG

Soloprzedsiębiorcy i freelancerzy

Bycie biznesowym sterem, żaglem i okrętem jednocześnie nie jest proste. AI zmienia jednak reguły gry. Nasze gotowe procedury, wiedza i narzędzia pozwolą Ci rozciągnąć swoje możliwości do nieznanych wcześniej granic.

Wdrażasz w życie natychmiast

Growth AI to wyłącznie praktyka, gotowa do pracy w Twoim biznesie od zaraz!

Pozwól, że zgadniemy – masz już kursy o AI w marketingu, Twoje e-maile puchną od wiedzy na ten temat, a zapisane na później materiały o AI z YouTube ledwo mieszczą się w zakładkach. 

A mimo to w Twojej firmie sztuczna inteligencja wciąż nie robi realnej różnicy.

Znamy to.

Dlatego cel Growth AI to ekspresowe wdrożenia!

Nie będziemy kazać Ci oglądać dziesiątek godzin materiałów wideo. Skupiamy się wyłącznie na tym co robi różnicę.

Otrzymasz dostęp do wiedzy wdrożeniowej. Krok po kroku. Nawet jeśli wcześniej nie miałeś styczności z AI.

Nie wiesz jeszcze nawet jakie zadania AI może realizować w Twojej firmie? Nasza baza scenariuszy wdrożeniowych skutecznie Cię zainspiruje.

Poznasz też praktyczne narzędzia AI, które zrealizują część zadań marketingowych automatycznie, ściągając wielogodzinną pracę z Twoich barków.

Growth AI, to Twój nowy wszechstronny asystent w dziale marketingu, w dodatku zatrudniony na bardzo pełen etat 24/7 😉

Promocyjna przedsprzedaż trwa jeszcze przez:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Wdróż AI w swój marketing w kilka godzin dzięki Growth AI Marketing 🚀

Growth AI to najkrótsza droga do zrozumienia świata AI dla biznesu oraz wdrożenia tej technologii w życie i Twoje codzienne operacje marketingowe.

 

Nasz projekt powstał z myślą o specjalistach, przedsiębiorcach i małych i średnich firmach, które chcą samodzielnie wdrażać technologię AI w kolejne obszary biznesu, ale nie mają na nie pomysłu oraz wiedzy jak realizować te zadania krok po kroku.

 

Jako jedyni dostarczymy Ci nie tylko wiedzę i teorię o AI w biznesie, ale także gotowe scenariusze wdrożeń w dziedzinie marketingu (a także 6 innych obszarów).

Co otrzymujesz w ramach Growth AI Marketing?

Poznaj nasz unikalny model nauki i wdrażania wiedzy w życie!

#1 Fundamenty pracy z AI

Zanim zaczniemy wdrażanie, otrzymasz od nas skondensowaną dawkę wiedzy, która ekspresowo pozwoli Ci zrozumieć możliwości i z łatwością poruszać się po praktycznej części Growth AI.

Nawet jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z marketingiem AI, to nasza wiedza z fundamentami pozwoli Ci szybko rozpocząć pracę. 

#2 Gotowe scenariusze wdrożeń

Scenariusze wdrożeń to podstawa Growth AI. Są to gotowe do wdrażania procesy wraz z wiedzą o tym, w jaki sposób wykonywać każdy z etapów. 

Zamiast uczyć się teorii, otrzymujesz gotowe pomysły i ścieżkę wdrożenia w biznesie.

Dzięki scenariuszom AI może wspomagać Twoje procesy biznesowe niemal natychmiast!

#3 Narzędzia AI

Narzędzia to coś, na czym znamy się doskonale. Pokażemy Ci nie tylko popularne narzędzia jak ChatGPT, ale także mniejsze, niszowe rozwiązania, które z mocą AI rozwiążą Twoje konkretne biznesowe problemy. 

Marketingowe narzędzia AI

#4 Społeczność i wsparcie*

Dołączając do wszystkich części Growth AI (pakiet One Pass) otrzymasz także dostęp do społeczności i naszego wsparcia, dzięki którym wdrożysz AI w biznesie jeszcze sprawniej. 

Tworząc koncepcję Growth AI naszym celem było stworzenie programu skupionego w 100% na jak najszybszych, realnych biznesowych wdrożeniach. 

Dlatego zamiast ogromnej ilości teorii dostarczamy to co niezbędne i skupiamy się na tworzeniu gotowych scenariuszy wdrożeń. 

Przed ostatnie miesiące zgłaszaliście nam, że tak naprawdę często nie macie pomysłu jak wdrożyć AI w swojej firmie. Growth AI da Wam zarówno gotowe pomysły jak i instrukcje krok po kroku do natychmiastowych wdrożeń.

Piotr Cieluchowski

współtwórca Growth AI

Promocyjna przedsprzedaż trwa jeszcze przez:

Days
Hours
Minutes
Seconds

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Przykładowe zadania, jakie zrealizujesz dzięki Growth AI Marketing

content marketing

Nasze procesy nauczą Cię jak automatycznie tworzyć takie treści jak blogi, podcasty czy wideo z wykorzystaniem AI i jak optymalizować je pod kątem SEO i marketingu

grafika ai

Nauczysz się jak tworzyć grafiki, które przyciągną wzrok Twoich klientów. Szybko i niemal bezkosztowo. Twórz fotorealistyczne obrazy, bannery i posty social media.

REKLAMY PPC

Wyciśniesz więcej efektów sprzedażowych z reklam płatnych. Nasze procesy pozwolą Ci nie tylko tworzyć, ale także optymalizować reklamy Facebook, Google czy TikTok Ads dzięki AI.

optymalizacja konwersji

Pokażemy Ci jak wykorzystać sztuczną inteligencję do generowania lepszych wyników sprzedażowych z Twojego obecnego ruchu

Branding

Poznasz także gotowe sposoby na generowanie identyfikacji wizualnej czy kreowanie brandu dzięki sztucznej inteligencji

SOCIAL MEDIA

Poznasz także gotowe scenariusze realizowania zadań z zakresu marketingu social media, które pozwolą automatyzować i przyspieszać dużą część pracy w tym obszarze

Kto stoi za Growth AI?

Piotr Cieluchowski

Ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji. Prelegent na temat AI m.in. na Future Conf oraz Mobile Trends for Experts.

Mateusz Wyciślik

Growth hacker, przedsiębiorca, twórca podcastu Growth Hacking Po Polsku i metodyki budowania wzrostów Growth Plan

Otrzymasz 50+ gotowych scenariuszy do wdrożenia od zaraz!

Sztuczna inteligencja i jej zastosowania w biznesie zmieniają się tak szybko, że jako przedsiębiorca czy specjalista niemożliwym jest, byś nadążał i śledził wszystkie zmiany, a następnie zastanawiał się jak zastosować je w swoim biznesie.

Dlatego, zamiast uczyć Cię teorii, w Growth AI przyjęliśmy podejście, w którym przekażemy Ci najważniejszą wiedzę oraz dostarczymy gotowca w postaci przygotowanych konkretnych propozycji wdrożeń z zakresu AI w marketingu, które możesz wdrażać w życie już pierwszego dnia.

Wiele firm z którymi rozmawialiśmy przed powstaniem Growth AI komunikowało nam, że chcą wdrażać tę technologię w swój biznes, ale nie wiedzą jak. Dlatego nasze scenariusze to nie tylko gotowe do wdrażania kroki, ale także swoista inspiracja co w ogóle jest możliwe! 🙂

Nasze scenariusze to gotowe procesy do wdrażania krok po kroku. Zamiast uczyć się teorii, wdrażasz wybrane przez siebie elementy w życie korzystając ze zwartych instrukcji, które od nas otrzymasz. 

Każdy biznes jest inny, a AI zmienia się bardzo szybko. Dlatego podstawą naszych produktów jest możliwość zgłaszania zapotrzebowania na nowe scenariusze. Te, które możliwe będą do realizacji będziemy sukcesywnie dodawać do Growth AI!

Zamiast więc poświęcać dziesiątki godzin na naukę teorii, wdrażasz konkretne rozwiązania AI w marketingu od pierwszego dnia!

DOŁĄCZ DO GROWTH AI

Promocyjna przedsprzedaż tylko do 24 kwietnia!

Uwaga: przedsprzedaż oznacza, iż produkt Growth AI Marketing wciąż powstaje. Szacowany czas dostarczenia pełnego produktu to 20 maja 2024.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Growth AI Marketing

Roczny dostęp do części poświęconej AI w marketingu
 • Dostęp do Growth AI Marketing
 • 50+ gotowych do wdrożenia scenariuszy
 • Praktyczne tutoriale o najciekawszych narzędziach
 • Dodatkowy kurs ChatGPT
 • Rok dostępu i aktualizacji
 • Dostęp do społeczności Growth AI
 • Dostęp do Growth AI Analityka (już dostępny)
 • Dostęp do Growth AI Sprzedaż i Obsługa Klienta (premiera Q2 2024)
 • Dostęp do Growth AI Zarządzanie dla przedsiębiorcy i managera (premiera Q3 2024)
 • Dostęp do Growth AI E-commerce (premiera Q3 2024)
 • Dostęp do Growth AI Automatyzacja biznesu (premiera Q4 2024)
 • Dostęp do Growth AI Rekrutacja i HR (premiera Q4 2024)
1999 999 netto + VAT

1999 zł + VAT to cena regularna modułu Growth AI Marketing, która obowiązywać będzie po okresie promocyjnej przedsprzedaży tj. od 25.04.2024

3999 zł + VAT to cena regularna pakietu Growth AI One Pass, która obowiązywać będzie po okresie promocyjnej przedsprzedaży tj. od 25.04.2024

Masz pytania? Potrzebujesz faktury dla firmy zagranicą lub dostępu dla większego zespołu?
Napisz na hi@growthtools.pl.

Chcesz kupić więcej licencji dla zespołu?
Sprawdź indywidualną ofertę dla większych zespołów.

Masz pytania? Poznaj odpowiedzi.

faq

Zdecydowanie nie! Growth AI powstaje z myślą o przedsiębiorcach i specjalistach chcą wdrażać AI w życie firm, ale niekoniecznie mieli do tej pory czas na głębokie poznanie tematu.

Zasadniczo możliwe jest by wdrożyć większość rozwiązań bezkosztowo, jednak zalecamy by wygospodarować 30-40$ miesięcznego budżetu na najlepsze rozwiązania takie jak chociażby ChatGPT Plus (obecnie 20$ miesięcznie).

Prezentowane ceny dotyczą licencji i wsparcia dla 1-osoby (a w przypadku pakietu One Pass dostępu do społeczności dla 1 osoby). Jeśli chcesz zapewnić dostęp dla większej liczby osób w firmie odezwij się do nas na hi@growthtools.pl – przygotujemy indywidualną ofertę.

Część materiałów dostępna jest już teraz. Całość części Growth AI Marketing będzie dostępna do 20 maja 2024. 

Cały czas będziemy także tworzyć aktualizacje i nowe materiały, gdyż świat AI i marketingu zmienia się niezwykle dynamicznie. 

Tak, jak najbardziej, otrzymasz polską fakturę VAT 23%

Tak, jeśli na teraz zdecydujesz się na zakup wyłącznie Growth AI Marketing i w przyszłości zechcesz przejść do Growth AI One Pass odezwij się do nas, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Pamiętaj jednak, że cena One Pass będzie rosła w przyszłości i nawet z indywidualną ofertą może być on droższy od obecnej oferty promocyjnej. 

Odbierz nagranie warsztatu i listę 20. narzędzi AI